Contact 

.....................................................................................................................................

U kunt contact met ons opnemen, door het invullen van volgend formulier:



!
Bedrijfsnaam
!
Contactpersoon
!
Adres
!
Postcode
!
Plaats
!
Telefoonnummer
!
E-mail adres
     
  Bericht
     
   

Kaart (route) H. Cillekens, Metaalweg 4, Roermond  Peter Kleijweg Ruud van Rosmalen Johan Muller John Bijlsma Paul van Delft

.....................................................................................................................................



Grotere kaart weergeven


Routebeschrijving H. Cillekens, Metaalweg 4, Roermond

Komend vanuit Eindhoven A2

  • U rijdt de afslag 40 – Kelpen/Roermond voorbij. U neemt deze afrit niet.
  • Neem afslag 44 - Sint Joost richting Sint Joost/Stevensweert/Brunssum/N271
  • Neem op de rotonde de 3e afslag richting Roermond/St. Joost/Echt/Brunssum
  • Ga rechtdoor bij de eerste stoplichten
  • Neem de oprit naar de A73 richting Roermond/Venlo (linksaf)
  • Neem direct na de Roertunnel de afslag 20 Roermond-Oost/Herkenbosch
  • Bij het einde van de afrit rechtdoor richting Herkenbosch
  • Flauwe bocht naar links bij Keulsebaan richting Herkenbosch
  • Sla linksaf bij Delfstoffenweg
  • Einde rechtsaf naar Metaalweg

Vanuit Venlo A73

  • Volg A73
  • Neem voor de Roertunnel de afslag 20 Roermond-Oost/Herkenbosch
  • Sla aan het einde van de afrit linksaf
  • U rijdt nu op het viaduct over de A73
  • Ga rechtsaf richting Herkenbosch
  • Flauwe bocht naar links bij Keulsebaan richting Herkenbosch
  • Sla linksaf bij Delfstoffenweg
  • Einde rechtsaf naar Metaalweg

Klik hier voor een printversie.


Rayonindeling 


         
    Paul van Delft +31 (0) 653 505 107 pdelft@hcillekens.nl
    Mitchel Mellema +31 (0) 653 870 747 mmellema@hcillekens.nl
         
    Ruud van Rosmalen +31 (0) 653 511 793 rrosmalen@hcillekens.nl
    Willem Waarts +31 (0) 626 659 709 wwaarts@hcillekens.nl
         
    Johan Muller +31 (0) 651 824 905 jmuller@hcillekens.nl
         
    Salesmanager NL  
    Martin Wientjens +31 (0) 619 063 896 mwientjens@hcillekens.nl

 

Kaart (route) H. Cillekens, Zinkstraat 13, Halle (BE)

.....................................................................................................................................


Grotere kaart weergeven


Rayonindeling 

         
    Koen Knapen +32 (0) 475 870 895 kknapen@hcillekens.be
         
    Kurt Lambrechts +32 (0) 475 491 277 klambrechts@hcillekens.be
         
    Kurt Lambrechts & Pascal Peeters +32 (0) 475 491 277 klambrechts@hcillekens.be
         
    Pascal Peeters +32 (0) 475 388 016 ppeeters@hcillekens.be

 


H. Cillekens B.V.

Nederland

Metaalweg 4
6045 JB Roermond

Postbus 187
6040 AD  Roermond

T: 0475-325147
F: 0475-323640

E: info@hcillekens.nl

KvK-nummer: 13022569

België
Zinkstraat 13
1500 Halle

T: +32 (0) 238 316 20
F: +32 (0) 238 316 22

E: info@hcillekens.be

Ondernemingsnummer: 0544.663.512

Vestigingseenheidsnummer 2.225.799.216




» Contactformulier

» Route NL

» Rayonindeling NL

» Route BE

» Rayonindeling BE

» Leveringsvoorwaarden
(download PDF)